Firma nasza powstała w 2006 roku z myślą o sprostaniu rosnącej wciąż popularności druku cyfrowego. Koncepcja firmy to swego rodzaju nawiązanie do przedwojennych łódzkich tradycji, gdy działało tu wiele zakładów łączących część wydawniczą i drukarską, co stanowi kompleksową odpowiedź na oczekiwania naszych Klientów. 

 

Oferta nasza skierowana jest głównie do małych i średnich firm, ale obsługujemy również duże międzynarodowe korporacje oraz agencje reklamowe. Naszymi Klientami w Polsce i poza granicami naszego kraju są różnego rodzaju instytucje państwowe i samorządowe, szkoły, uczelnie wyższe oraz centra szkoleniowe. Zaufało nam także wiele wydawnictw i drukarń offsetowych, z którymi prowadzimy ciągłą współpracę.
 

Znajomość rynku, wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów oraz nowoczesny park maszynowy pozwalają nam na oferowanie produktów i usług na najwyższym poziomie jakościowym.

Profesjonalizm naszej kadry, bezustannie podnoszony poprzez system szkoleń, pozwala nam dostosowywać nasze usługi do ciągle rozwijającego się rynku poligraficznego.

Zapraszamy!

Dane firmy

PIKTOR Szlaski i Sobczak Spółka Jawna

ul. Tomaszowska 27

93-231 Łódź

NIP 7262529923

Regon 100166068

Drukarnia cyfrowa Łódź - godna zaufania

Go to top